Nasze Serwisy: Szkoła MZSP Nabór Internat Regionalna Olimpiada O Wielkich Polakach
XVII Olimpiada<br>SŁUŻEBNICA BOŻA MATKA ANNA KAWOREK XVI Olimpiada<br>Słudzy Boży Rodzina Ulmów XV Olimpiada<br>Święty Zygmunt Szczęsny Feliński XIV Olimpiada<br>Święty Jan z Dukli XIII Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki XII Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz XI Olimpiada<br>Sługa Boży ks.kard.Stefan Wyszyński X Olimpiada<br>Błogosławiony Edmund Bojanowski IX Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Jerzy Popiełuszko VIII Olimpiada<br>Sługa Boży Jan Paweł II VII Olimpiada<br>Sługa Boża Anna Jenke VI Olimpiada<br>Błogosławiony August Czartoryski V Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz IV Olimpiada<br>Święty Biskup Józef Sebastian Pelczar III Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Jan Balicki II Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz I Olimpiada<br>  Papież Jan Paweł II

Wyniki półfinału XV Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach

Wyniki półfinału XV Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach o Świętym Arcybiskupie Zygmuncie Szczęsnym Felińskim

Archiprezbiterat Bieszczadzki:

  1. Rzeszowski Kamil – Gimnazjum w Ustrzykach Dolnych – 42 pkt.
  2. Pańczyk Michał – Gimnazjum w Myczkowie – 39 pkt.
  3. Mac Patrycja – Gimnazjum w Olszanicy – 37 pkt

Archiprezbiterat Jarosławski:

  1. Balicka Monika – Gimnazjum Publiczne w Piwodzie- 53 pkt.
  2. Musiał Sylwia – Gimnazjum im. bł. A. Czartoryskiego w Sieniawie - 49 pkt.
  3. Wikiera Milena – Gimnazjum im. bł. A. Czartoryskiego w Sieniawie - 49 pkt.
  4. Socha Joanna – Gimnazjum Publiczne w Piwodzie- 47 pkt.
  5. Krupa Szymon – Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w Tryńczy - 45 pkt.

Archiprezbiterat Krośnieński:

  1. Folcik Karolina – Gimnazjum Publiczne w Lubatowej im. Jana Pawła II - 62 pkt.
  2. Korzeń Aleksandra – Gimnazjum Publiczne w Lubatowej im. Jana Pawła II - 57 pkt.
  3. Marosz Karol – Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących - 54 pkt.
  4. Tomoń Anna – Gimnazjum w Zręcinie im. Jana Pawła II - 53 pkt.
  5. Pyteraf Julia – Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących - 53 pkt.

Archiprezbiterat Łańcucki:

  1. Suszyło Aleksandra – Zespół Szkół w Giedlarowej - 60 pkt.
  2. Naróg Kamil – Gimnazjum Miejskie w Leżajsku - 54 pkt.
  3. Wylaź Mateusz – Zespół Szkół w Giedlarowej - 53 pkt.
  4. Kluz Natalia – Zespół Szkół w Markowej - 52 pkt.
  5. Szylar Anna –Zespół Szkół w Albigowej - 51 pkt.
  6. Grzywa Paweł – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łańcucie - 51 pkt.
  7. Majcher Aleksandra – Zespół Szkół w Gaci - 50 pkt.
  8. Mucha Jadwiga – Zespół Szkół w Sarzynie - 48 pkt.
  9. Obara Natalia – Zespół Szkół w Sarzynie - 48 pkt.

Archiprezbiterat Przemyski:

  1. Marszałek Patryk – Zespół Szkół w Dynowie - 48 pkt.
  2. Popowczak Diana – Publiczne Gimnazjum im. J. Pawła II w Dubiecku - 47 pkt.
  3. Zawadzka Anna - Zespół Szkół w Nozdrzcu - 45 pkt.
  4. Tomoń Bartłomiej - Zespół Szkół w Wesołej - 44 pkt.
  5. Gawan Anna – Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu - 43 pkt.

Archiprezbiterat Sanocki:

  1. Anna Siemieńska - Gimnazjum nr 4 w Sanoku - 60 punktów
  2. Katarzyna Olszewska - Gimnazjum nr 1 w Sanoku - 54 punkty
  3. Patrycja Guzman - Gimnazjum w Wisłoku Wielkim - 49 punktów
  4. Izabela Winnicka - Gimnazjum nr 4 w Sanoku - 45 punktów
  5. Monika Gałkowska - Zespół Szkół nr 1 w Przysietnicy - 45 punktów


Kalendarz

Ni Po Wt Śr Cz Pi So
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 5

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: Administrator