Wyniki półfinału XV Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach
Wyniki półfinału XV Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach o Świętym Arcybiskupie Zygmuncie Szczęsnym Felińskim
Archiprezbiterat Bieszczadzki:
- Rzeszowski Kamil – Gimnazjum w Ustrzykach Dolnych – 42 pkt.
- Pańczyk Michał – Gimnazjum w Myczkowie – 39 pkt.
- Mac Patrycja – Gimnazjum w Olszanicy – 37 pkt
Archiprezbiterat Jarosławski:
- Balicka Monika – Gimnazjum Publiczne w Piwodzie- 53 pkt.
- Musiał Sylwia – Gimnazjum im. bł. A. Czartoryskiego w Sieniawie - 49 pkt.
- Wikiera Milena – Gimnazjum im. bł. A. Czartoryskiego w Sieniawie - 49 pkt.
- Socha Joanna – Gimnazjum Publiczne w Piwodzie- 47 pkt.
- Krupa Szymon – Zespół Szkół im. św. Jana Kantego w Tryńczy - 45 pkt.
Archiprezbiterat Krośnieński:
- Folcik Karolina – Gimnazjum Publiczne w Lubatowej im. Jana Pawła II - 62 pkt.
- Korzeń Aleksandra – Gimnazjum Publiczne w Lubatowej im. Jana Pawła II - 57 pkt.
- Marosz Karol – Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących - 54 pkt.
- Tomoń Anna – Gimnazjum w Zręcinie im. Jana Pawła II - 53 pkt.
- Pyteraf Julia – Gimnazjum Dwujęzyczne w Zespole Szkół Ogólnokształcących - 53 pkt.
Archiprezbiterat Łańcucki:
- Suszyło Aleksandra – Zespół Szkół w Giedlarowej - 60 pkt.
- Naróg Kamil – Gimnazjum Miejskie w Leżajsku - 54 pkt.
- Wylaź Mateusz – Zespół Szkół w Giedlarowej - 53 pkt.
- Kluz Natalia – Zespół Szkół w Markowej - 52 pkt.
- Szylar Anna –Zespół Szkół w Albigowej - 51 pkt.
- Grzywa Paweł – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Łańcucie - 51 pkt.
- Majcher Aleksandra – Zespół Szkół w Gaci - 50 pkt.
- Mucha Jadwiga – Zespół Szkół w Sarzynie - 48 pkt.
- Obara Natalia – Zespół Szkół w Sarzynie - 48 pkt.
Archiprezbiterat Przemyski:
- Marszałek Patryk – Zespół Szkół w Dynowie - 48 pkt.
- Popowczak Diana – Publiczne Gimnazjum im. J. Pawła II w Dubiecku - 47 pkt.
- Zawadzka Anna - Zespół Szkół w Nozdrzcu - 45 pkt.
- Tomoń Bartłomiej - Zespół Szkół w Wesołej - 44 pkt.
- Gawan Anna – Gimnazjum Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu - 43 pkt.
Archiprezbiterat Sanocki:
- Anna Siemieńska - Gimnazjum nr 4 w Sanoku - 60 punktów
- Katarzyna Olszewska - Gimnazjum nr 1 w Sanoku - 54 punkty
- Patrycja Guzman - Gimnazjum w Wisłoku Wielkim - 49 punktów
- Izabela Winnicka - Gimnazjum nr 4 w Sanoku - 45 punktów
- Monika Gałkowska - Zespół Szkół nr 1 w Przysietnicy - 45 punktów