Nasze Serwisy: Szkoła MZSP Nabór Internat Regionalna Olimpiada O Wielkich Polakach
XVII Olimpiada<br>SŁUŻEBNICA BOŻA MATKA ANNA KAWOREK XVI Olimpiada<br>Słudzy Boży Rodzina Ulmów XV Olimpiada<br>Święty Zygmunt Szczęsny Feliński XIV Olimpiada<br>Święty Jan z Dukli XIII Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki XII Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz XI Olimpiada<br>Sługa Boży ks.kard.Stefan Wyszyński X Olimpiada<br>Błogosławiony Edmund Bojanowski IX Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Jerzy Popiełuszko VIII Olimpiada<br>Sługa Boży Jan Paweł II VII Olimpiada<br>Sługa Boża Anna Jenke VI Olimpiada<br>Błogosławiony August Czartoryski V Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz IV Olimpiada<br>Święty Biskup Józef Sebastian Pelczar III Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Jan Balicki II Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz I Olimpiada<br>  Papież Jan Paweł II

WYNIKI PÓŁFINAŁU XVI REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O WIELKICH POLAKACH O SŁUGACH BOŻYCH RODZINIE ULMÓW.

Archiprezbiterat Bieszczadzki:
1. Sidorska Barbara – Gimnazjum w Mchawie – pkt. 54
2. Rzeszowski Kamil – Gimnazjum w Ustrzykach Dolnych – pkt. 54
3. Turek Sandra – Gimnazjum w Uhercach Mineralnych – pkt. 53

Archiprezbiterat Jarosławski:
1. Gilarska Agnieszka – Gimnazjum w Łowcach – pkt. 58
2. Maryśkowa Natalia – Gimnazjum w Sieniawie – pkt. 57
3. Parawa Paweł – Gimnazjum w Pruchniku – pkt. 56
4. Biliński Michał – Gimnazjum nr 2 w Jarosławiu – pkt. 56
5. Mil Martyna – Gimnazjum w Piwodzie – pkt. 56

Archiprezbiterat Krośnieński:
1. Bargiel Weronika - Gimnazjum Dwujęzyczne w ZSO w Krośnie – pkt. 63
2. Folcik Karolina- Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej – pkt. 62
3. Futyma Joanna - ZSP w Jaśliskach – pkt. 62
4. Czupiński Waldemar - Gimnazjum w Iwli – pkt. 60
5. Buczek Łukasz - Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Lubatowej – pkt. 57

Archiprezbiterat Łańcucki:
1. Duszyńska Kamila - Zespół Szkół (Gimnazjum) w Giedlarowej – pkt. 63
2. Kusiewicz Michał - Gimnazjum Nr 1 w Przeworsku – pkt. 61
3. Płoszaj Faustyna - Zespół Szkół (Gimnazjum) w Giedlarowej – pkt. 60
3. Telega Amelia - Zespół Szkół (Gimnazjum) w Urzejowicach – pkt. 60
5. Sadleja Karolina - Zespół Szkół (Gimnazjum) w Markowej – pkt. 58
6. Dyrda Bartłomiej - Publiczne Gimnazjum w Białobrzegach – pkt. 56
7. Miara Paulia - Publiczne Gimnazjum w Białobrzegach – pkt. 55
8. Naróg Karolina - Gimnazjum Miejskie w Leżajsku – pkt. 55

Archiprezbiterat Przemyski:
1. Szymański Kamil - Zespół Szkół nr 1 w Bachórzu – pkt. 60
2. Kudła Julia - Zespół Szkół w Wesołej – pkt. 56
3. Kudła Martyna - Zespół Szkół w Wesołej – pkt. 56
4. Krytak Małgorzata - Gimnazjum Stow. Absolwentów I LO w Przemyślu – pkt. 54
5. Haszczyn Bartłomiej - Niepubliczne Gimnazjum "Morawa" Stow. Absolwentów II LO w Przemyślu – pkt. 52

Archiprezbiterat Sanocki:
1. Piotrowska Patrycja - Gimnazjum nr 1 w Brzozowie – pkt. 61
2. Pawlik Aleksandra - Publiczne Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. Bł. Karoliny Kózki w Wisłoku Wielkim - pkt. 58
3. Janik Emilia - Gimnazjum nr 4 w Sanoku - pkt. 57
4. Mazur Katarzyna - Zespół Szkół w Jasienicy Rosielnej - pkt. 55
5. Więcek Gabriela - ZS w Golcowej - pkt. 55


Kalendarz

Ni Po Wt Śr Cz Pi So
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: Administrator