Nasze Serwisy: Szkoła MZSP Nabór Internat Regionalna Olimpiada O Wielkich Polakach
XVII Olimpiada<br>SŁUŻEBNICA BOŻA MATKA ANNA KAWOREK XVI Olimpiada<br>Słudzy Boży Rodzina Ulmów XV Olimpiada<br>Święty Zygmunt Szczęsny Feliński XIV Olimpiada<br>Święty Jan z Dukli XIII Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki XII Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz XI Olimpiada<br>Sługa Boży ks.kard.Stefan Wyszyński X Olimpiada<br>Błogosławiony Edmund Bojanowski IX Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Jerzy Popiełuszko VIII Olimpiada<br>Sługa Boży Jan Paweł II VII Olimpiada<br>Sługa Boża Anna Jenke VI Olimpiada<br>Błogosławiony August Czartoryski V Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz IV Olimpiada<br>Święty Biskup Józef Sebastian Pelczar III Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Jan Balicki II Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz I Olimpiada<br>  Papież Jan Paweł II

REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ

Po raz osiemnasty Wydział Nauki Katolickiej Kurii Metropolitarnej w Przemyślu oraz Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym zorganizowali Regionalną Olimpiadę Wiedzy o Wielkich Polakach. Finał konkursu odbył się 22 maja 2018 r.

W roku szkolnym 2017/2018 do konkursu przystąpiło ponad 200 szkół poziomu ponadgimnazjalnego. Olimpiada składała się z trzech etapów: szkolnego, archiprezbiterialnego oraz finału, do którego przystąpiło 32 najlepszych uczestników konkursu. Koordynacją całości zajmowali się: dyrektor WNK w Przemyślu – ks. dr Waldemar Janiga i dyrektor MZSP w Miejscu Piastowym – ks. Leszek Przybylski. Przed ogłoszeniem wyników olimpiady uczestnicy konkursu, katecheci i zaproszeni goście wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej koncelebrowanej przez Abp. Adama Szala oraz Przełożonego Generalnego CSMA ks. Dariusza Wilka.

Przedmiotem tegorocznej olimpiady była znajomość życia Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka.
Wyniki Finału Olimpiady:

  1. 1. Filip Maria - Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Żołynii,
  2. 2. Janowska Julia - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sieniawie,
  3. 3. Szymański Kamil - Gimnazjum w Bachórzu,
  4. 4. Kania Zuzanna - I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie,
  5. 5. Piwowarski Jakub - Miejski Zespół Szkół nr 5 w Krośnie,
  6. 6. Nitka Monika - Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku,
  7. 7. Szylak Zofia - Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Ropience,
  8. 8. Rybka Rupert - Miejski Zespół Szkół nr 2 w Krośnie,
  9. 9. Szczepański Łukasz - Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Woli Zarczyckiej,
  10. 10. Piątek Kacper - Szkoła Podstawowa nr 1 w Dynowie,
  11. 11. Dąbrowska Julia - I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Krośnie,
  12. 12. Gilarska Agnieszka - Zespół Szkół w Łowcach,
  13. 13. Oliwia Wójcik - Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łukasiewicza w Ropience,
  14. 14. Mucha Weronika - Gimnazjum im. bł. Augusta Czartoryskiego w Sieniawie,
  15. 15. Macyk Michalina - Szkoła Podstawowa im. Jana Wyżykowskiego w Haczowie,
  16. 16. Borys Katarzyna - Zespół Szkół w Jarosławiu,
  17. 17. Magryś Katarzyna - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Albigowej,
  18. 18. Kisała Karolina - Zespół Szkół im. T. Kościuszki w Wysokiej,
  19. 19. Lis Gabriela - Zespół Szkół w Krzemienicy,
  20. 20. Kołodziej Jakub - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Pobiednie,
  21. 21. Filipowicz Zofia - Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku,
  22. 22. Naróg Marta - Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 w Leżajsku,
  23. 23. Jastrzębska Brygida - Szkoła Podstawowa im. Tytusa Trzecieskiego w Miejscu Piastowym,
  24. 24. Wilk Patrycja - Szkoła Podstawowa w Wołkowyji,
  25. 25. Gierlach Agnieszka - Gimnazjum im.Jana Gwalberta Pawlikowskiego w Medyce,
  26. 26. Przybyła Marcelina - Szkoła Podstawowa w Trześniowie,
  27. 27. Milecka Sandra - Gimnazjum Zespołu Szkół w Strachocinie,
  28. 28. Żaba Marlena - Zespół Szkół im. Św. Franciszka z Asyżu w Rozborzu,
  29. 29. Słupek Aleksandra - Zespół Szkół im. A. Mickiewicza w Żołynii,
  30. 30. Motylewicz Anna - Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu,
  31. 31. Krużel Michał - Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej,
  32. 32. Hendzel Julia - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rokietnicy,
  33. 33. Wywrot Amelia - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Żurawicy,

  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ
  • REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH - FINAŁ


Kalendarz

Ni Po Wt Śr Cz Pi So
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: Administrator