Nasze Serwisy: Szkoła MZSP Nabór Internat Regionalna Olimpiada O Wielkich Polakach
XVII Olimpiada<br>SŁUŻEBNICA BOŻA MATKA ANNA KAWOREK XVI Olimpiada<br>Słudzy Boży Rodzina Ulmów XV Olimpiada<br>Święty Zygmunt Szczęsny Feliński XIV Olimpiada<br>Święty Jan z Dukli XIII Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki XII Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz XI Olimpiada<br>Sługa Boży ks.kard.Stefan Wyszyński X Olimpiada<br>Błogosławiony Edmund Bojanowski IX Olimpiada<br>Sługa Boży ks. Jerzy Popiełuszko VIII Olimpiada<br>Sługa Boży Jan Paweł II VII Olimpiada<br>Sługa Boża Anna Jenke VI Olimpiada<br>Błogosławiony August Czartoryski V Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz IV Olimpiada<br>Święty Biskup Józef Sebastian Pelczar III Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Jan Balicki II Olimpiada<br>Błogosławiony Ks. Bronisław Markiewicz I Olimpiada<br>  Papież Jan Paweł II

Wyniki XX Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach

W związku z sytuacją pandemii koronawirusa na świecie i w Polsce, Komisja Regulaminowa Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach na podstawie protokołów z II etapu Olimpiady wyłoniła uczniów, którzy otrzymali tytuł laureata lub finalisty (z właściwym wpisem na świadectwie szkolnym). Osoby, które uzyskały miejsca od 1 do 10 otrzymają tytuł laureata Olimpiady, natomiast miejsca od 11 do 39 finalisty Olimpiady. Każdy z finalistów oraz laureatów otrzyma dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Organizatorzy

WYNIKI
XX REGIONALNEJ OLIMPIADY WIEDZY O WIELKICH POLAKACH O ŚW. JANIE PAWLE II.

 

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA

PKT

LAUREACI

1

Weronika Prawecka

Szkoła Podstawowa w Rokietnicy Woli

48 pkt.

2

Wiktoria Tarnawska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dynowie

46 pkt.

3

Konrad Socha

Szkoła Podstawowa w Piwodzie Z Filią w Celuli

44 pkt.

4

Zuzanna Tarnawska

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Dynowie

43 pkt.

5

Paulina Janik

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sanoku

40 pkt.

6

Justyna Zagaja

Szkoła Podstawowa w Hucisku

38 pkt.

7

Krzysztof Więcek

Zespół Szkół w Golcowej

37 pkt.

8

Katarzyna Terefenko

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzozowie

37 pkt.

9

Magdalena Wota

Szkoła Podstawowa w Czelatycach

36 pkt.

10

Joanna Ignarska

Szkoła Podstawowa w Korczynie

35pkt.

FINALIŚCI

11

Mateusz Hajduk

Szkoła Podstawowa w Warze

34 pkt.

12

Wacław Czupiński

Szkoła Podstawowa w Iwli

33 pkt.

13

Kiwała Hubert

Szkoła Podstawowa w Krzemienicy

33 pkt.

14

Małgorzata Chorodecka

Szkoła Podstawowa w Przeworsku

33 pkt.

15

Monika Szuba

Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sanoku

33 pkt.

16

Zuzanna Kita

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sanoku

33 pkt.

17

Kinga Kamińska

Szkoła Podstawowa w Pawłokomie

32 pkt.

18

Sebastian Sałdan

Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

32 pkt.

19

Piotr Januszczak

Szkoła Podstawowa w Rokietnicy Woli

31 pkt.

20

Aleksandra Janiec

Szkoła Podstawowa w Ropience

30 pkt.

21

Agata Prymon

Szkoła Podstawowa w Piwodzie Z Filią w Celuli

30 pkt.

22

Paulina Słowik

Szkoła Podstawowa w Odrzykoniu

30 pkt.

23

Czajka Oliwia

Szkoła Podstawowa w Wysokiej

28 pkt.

24

Burrghardt Weronika

Szkoła Podstawowa w Sieteszu

28 pkt.

25

Rusin Kinga

Szkoła Podstawowa w Markowej

27 pkt.

26

Bida Sylwia

Szkoła Podstawowa w Sieteszu

26 pkt.

27

Paulina Knap

Szkoła Podstawowa w Piwodzie Z Filią w Celuli

25 pkt.

28

Cwynar Łukasz

Szkoła Podstawowa w Markowej

25 pkt.

29

Kuryło Karol

Szkoła Podstawowa w Sieteszu

25 pkt.

30

Filip Jurczyk

Szkoła Podstawowa w Głowience

24 pkt.

31

Martyna Pusztuk

Szkoła Podstawowa w Jaggiele

24 pkt.

32

Martyna Nowak

Zespół Szkół w Dębnie

24 pkt.

33

Filip Jakubowicz

Szkoła Podstawowa we Wrocance

23 pkt.

34

Izabela Moskal

Szkoła Podstawowa w Korczynie

23 pkt.

35

Aleksandra Sandomierska

Zespół Szkół Nr 1 w Leżajsku

23 pkt.

36

Adam Rębacz

Szkoła Podstawowa w Giedlarowej

23 pkt.

37

Piotr Gałajda

Szkoła Podstawowa w Łubnie

22 pkt.

38

Julia Drożdż

Szkoła Podstawowa w Ropience

20 pkt.

39

Nikołaj Mazur

Szkoła Podstawowa w Wojtkowej

7 pkt.



Kalendarz

Ni Po Wt Śr Cz Pi So
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: Administrator